Aneb věci, které překvapí.

Cedule zakazující vykonávat svou velkou potřebu ve sprše

Nejvíce mě na tom zaráží, že ji měli předem připravenou. Že opravdu počítali s touto možností vyprazdňování se. Tohle je přesná ukázka hesla “Buď připraven!”

Australané chovají opravdu klokany jako své domácí mazlíčky.

Co k tomu říct, lituju, že nejsem Australanka a nemám vlastního klokana.

Japonci se opravdu stále uklánějí, prostě je to jejich způsob komunikace a když jste toho svědkem, přijdete si hrozně nepatřičně, je to až příliš uctivé na naše poměry.

Rozdělení záchodů a sprch. Máte čtyři typy sanitárních zařízení. Pro nezletilé dámy, nezletilé pány, dospělé dámy a dospělé pány. Zdá se, že se jedná o opatření proti pedofilii. Ale každopádně mě to překvapilo.

Kostra lososa v konzervě. V tomto případě jsem vás fotografie radši ušetřila. Pohled to opravdu příjemný nebyl. Rozhodli jsme se, že losos z konzervy k večeři bude dobrý nápad. Mysleli jsme si to až do chvíle, kdy jsme všichni začali nacházet obratle lososí páteře v našich porcích. Zdá se, že to nebyla pouze náhoda, když se to přihodilo v zásadě všem a jedná se o běžnou součást tohoto pokrmu. Nejhůř na tom však byli ti, kteří snědli i tyto drobné tvrdé kousky v dobré víře, že jde pouze o nějakou tvrdší část lososího masa. Je mi nevolno ještě teď, když si to představím.
Nikdy nedocházející toaleťák.


Nevím, jak to dělají, ale na akci pro 45 000 lidí dokáží na všech toaletách udržet stále dostatek toaletního papíru, i když ve škole ho nepotkáte jak je rok dlouhý, mnohdy ani 1.září ne, a to jde rozhodně o méně lidí a toalet. Zkrátka kdo umí, umí.

Závěs místo dveří na záchodě.

Omlouvám se, že se stále točíme okolo sanitárních zařízení, ale člověka prostě překvapí, když má místo dveří na záchod za sebou zatáhnout závěs. A teprve legrácka je to, když začne foukat, to je k nezaplacení. Najednou je to, jako by tam žádný závěs nebyl, nic vám nekryje, až na to, že ho máte celý v obličeji, hlavně ten nechutný konec, co se celý den otírá o zem.

Zvláštní konstrukce okolo toalet.

Zezačátku jsme si mysleli, že jde o zvláštní opatření, abychom učinili toalety přístupnější pro liliputy a trpaslíky. Posléze se ukázalo, že se jedná o turecký záchod. 

 

 

 

 

 

Print This Post Print This Post